Sağlıklı Kent Denizli

0
605

Denizli’yi sağlık kenti yapma parolasıyla yola çıkan Pamukkale Sağlık Turizmi Derneği, Denizli’nin turizmdeki değerini arttırmak çerçevesinde kuruluş yıldönümünü yemekle kutladı.

Denizli’nin turizmde yükselen yıldızı sağlık turizmi her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Pamukkale Sağlık Turizmi Derneği tarafından verilen yemeğe İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk, İl Kültür ve Turizm Müdürü Gülsüm Çelebi, dernek başkanı Onur Erikoğlu ve sivil toplum kuruluşları başkanları katıldı.

İLK ZİYARET ÖZBEKİSTAN’A

Onur ERİKOĞLU

Etkinlikte konuşan Pamukkale Sağlık Turizmi Derneği Başkanı Onur Erikoğlu, misafirlere derneğin çalışma, hedef ve hayata geçirmeyi planladıkları projelerini anlattı. Kurumlar arası ilişkileri geliştirmek ve işbirliğinin önemine değinen Erikoğlu sağlık turizmi ile ilgili Özbekistan’a ziyaret gerçekleştireceklerini söyledi. STK başkanlarından da tam destek sözü alan Erikoğlu misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

 

BERNA ÖZTÜRK: ‘SAĞLIK TURİZMİ DENİZLİ’NİN GELECEĞİ’

Uz. Dr. Berna ÖZTÜRK

Etkinlik sonrası toplantıyı değerlendiren İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk: “Denizli’de Sağlık turizminin gelişmesi için Pamukkale Sağlık Turizmi Derneği’nin birlik içinde gösterdiği çalışmaları takdirle karşılıyorum. Başta dernek başkanı Onur Erikoğlu olmak üzere tüm yönetimini ve üyelerini tebrik ediyorum. Sağlık turizminin Denizli’nin geleceği olduğuna inancımı yeniler, bu alandaki işbirliğinin devamını dilerim.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.