Alzheimer Derneği’nde Sağlık Eğitimi

0
989

Alzheimer Derneği’nde Mediklinik Hastanesi tarafından konferans verildi. Konferansta, birçok ağrılara ve hasta bakımının önemine dikkat çekildi.

Denizli’de kurulduğu günden bu yana, yıllardır verdiği nitelikli sağlık hizmetleri ile birlikte bilinçlendirme eğitimlerini de toplumsal görev olarak misyon edinen Özel Mediklinik Hastanesi bilgilendirme seminerleri ile halka ulaşmaya devam ediyor.

Bugüne kadar birçok alanda uzman hekimlerin konuşmacı olarak yer aldığı bilinçlendirme eğitimleri düzenleyen hastane, hastalıkların ve özellikle de tedavisinde erken tanıyı vurgulamayı amaç ediniyor. Son olarak Denizli’de faaliyet gösteren Alzheimer Derneği’nin talebi üzerine dernek üyeleri ve gönüllülerle buluşan Mediklinik Hastanesi Anestezi ve Reaminasyon Uzmanı Uz. Dr. Yaşar Erim Gedik, ağrı ve hasta bakımına değindi.

Mediklinik Hastanesi’nden Anestezi ve Reaminasyon Uzmanı Uz. Dr. Yaşar Erim Gedik, Alzheimer Derneği Denizli Şubesi’nde “Ağrı ve Hasta Bakımı” konulu, dernek üyelerinin yoğun ilgi gösterdikleri konferansta, Dr. Yaşar Erim Gedik, hasta yakınlarının merak ettikleri konulara açıklık getirdi.

CEVAP VER