Hayırsever Çiftten PAÜ Hastanesine Bağış

0
286

Pamukkale Üniversitesi Hastanesine bağışlar sürüyor. Bağışlar kapsamında; hayırseverlerimizden Ramazan – Menendi URCANLI çifti PAÜ Hastanesi Çocuk Hastalıkları Kliniğine iki adet oda bağışında bulundu.

PAÜ Hastanesi Başhekimlik makamında gerçekleştirilen törene  PAÜ Hastanesi Merkez Müdürü Prof.Dr.İbrahim Türkçüer, Başmüdür Erdinç Karataş ve Urcanlı Ailesi  katıldılar.

Başhekim ve  hayırseverimiz arasında imzalanan protokol sonrası Prof.Dr. İbrahim Türkçüer bağışlarından dolayı hayırseverlerimize teşekkür ettiler.

HAYIRSEVERLERİN KENTİ DENİZLİ

Türkiye’de ve Denizli’de hayırsever insanların bağış ve yardımları sıkça görünmeye başladığı şu günlerde kök hücreden kana ve organ bağışına kadar birçok bağış, ihtiyaç sahiplerini sevindiriyor. Ancak Denizli’deki hayırseverler tarafından yapılan yardımlar ayrıca dikkat çekiyor. Geçtiğimiz günlerde Acıpayam Devlet Hastanesi’ne hayırseverler tarafından 700 Bin TL değerinde bağışlara şahit olmuştuk. Üniversite hastanesinde hayırsever bir çiftimiz ihtiyaç sahiplerine bebek çantası bağışlayarak örnek davranışa imza attılar. Bir başka hayırseverimiz ise kütüphaneyi kitaplarla donattı ve oyun odasını ise oyuncaklarla doldurdu. Kısacası Denizli, hayırseverlerin kenti oldu.

CEVAP VER