Denizli Otizm Derneği’nden İletişim Kahvaltısı

0
191

Denizli Otizm Derneği (DOD) üyeleri ve gönüllüleri otizm farkındalık ayı nedeniyle dayanışma ve iletişim kahvaltısı düzenledi. Denizli Vali Yardımcısı Hakkı Ünal’ın da katıldığı kahvaltıya sivil toplum örgütü temsilcileri de büyük ilgi gösterdi.

Denizli Otizm Derneği tarafından Saki Restoran’da gerçekleştirilen kahvaltıda otizmli çocuk aileleri ile otizm dostları bir araya geldi. Denizli Vali Yardımcısı Hakkı Ünal’ın eşi Funda Sevilay Ünal ile birlikte katıldığı kahvaltıya, dernek üyeleri ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri büyük ilgi gösterdi. Kahvaltıya katılanlar arasında Baro Başkanı Müjdat İlhan, Yeni Kuşak Köy Enstitüsü Derneği Denizli Temsilcisi Ayşegül Odabaşıoğlu, Eğitim-iş Denizli Şubesi üyeleri, Pamukkale Rotary Kulübü üyeleri, Denizli Sanayi Odası üyeleri, Merkezefendi Engelsiz Yaşam Merkezi Müdürü Mevlüt Arman ve DOD web sitesinin sponsoru Look’n kurucusu Nilüfer Bayrak vardı.

“Yeni Yılda Ayrımcılık Son Bulsun”

Denizli’deki otizm dostlarının sayısının her geçen gün artmasından memnuniyet duyduklarını belirten DOD Genel Sekreteri Sümra Çelik, kahvaltıya katılan herkese çok teşekkür etti. Çelik, sözlerini şöyle tamamladı: ‘’Denizli Otizm Derneği olarak düzenlediğimiz dayanışma ve iletişim kahvaltımız çok güzel geçti. Vali yardımcımıza ve diğer konuklarımıza derneğimiz ve çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Vali yardımcımız da diğer sivil toplum örgütlerinin temsilcileri de derneğimizle ortak projeler ve işbirliği geliştirmeye açık olduklarını dile getirdiler. Derneğimiz açısından çok verimli geçen bir etkinlik oldu. Ailelerimizle kaynaştık. Çocuklarımız için atölyeler kurduk.  Bu güzel günde bizi yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyoruz.’’

CEVAP VER