Türk Tıp Dünyası Kurultayda Buluşacak

0
64

6. Türk Tıp Dünyası Kurultayı İstanbul’da yapılacak.

Biyoteknoloji ana teması ile yapılacak 6. Türk Tıp Dünyası Kurultayı 29-31 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek.

Her yıl gelişerek başarılı organizasyona imza atan kurultayın bu yılki odak noktaları; Metabolik Hastalıklar, Kişiselleştirilmiş Tıp, İlaç Geliştirme ve Aşı Geliştirmedir.

İnsanların yaşam tercihlerinin değişmesi, yaşam süresinin uzaması ve çevresel etkenler, biyoteknolojinin her daim gelişim içerisinde bulunmasını gerektirmektedir. İnsanlığın sağlıklı ve daha uzun yaşamasının, biyoteknoloji alanındaki gelişme, bu alandaki yatırımların artırılması ve bunların sonucu olarak ürüne dönüşebilen Ar-Ge çalışmalarının gerçekleşmesi ile mümkün olacağı açıktır.

Türkiye’de de biyoteknoloji alanında yapılan Ar-Ge çalışmalarına ayrılan bütçe her sene artmakta. Ayrıca sağlık uygulamaları vizyonunu günbegün genişletmekte ve küresel alanda söz sahibi olmak için önemli atılımlarda bulunmaktadır. 6. Türk Tıp Dünyası Kurultayı da bu amaca hizmet etmek için düzenlenecek.

Kurultaya, ülkemizden ve yurt dışından katılacak olan akademisyenler, biyoteknoloji alanındaki gelişmeleri, akademik çalışmaları siz değerli katılımcılar ile paylaşacaktır.

AYRINTILAR İÇİN ZİYARET EDİN! 

CEVAP VER