Aile Danışmanı Merve Erbaş Denizli Güncel Sağlık Ailesinde

0
1254

Oyun terapisti, aile danışmanı ve cinsel terapist Merve Erbaş Denizli Güncel Sağlık ailesine katıldı. Erbaş, yazılarıyla Denizli halkını mesleki ve sosyal yönden bilinçlendirecek.

Aile Terapisti Merve Erbaş bilgi, birikim ve tecrübesini Denizli halkı ile paylaşacak. Mesleki eğitimlerini mezun olmadan önce almaya başlayan Erbaş, aile danışmanlığından cinsel terapiye, bağımlılıktan oyun terapisine kadar birçok alanda uzmanlığa sahip.

Bağımlılık terapisi ve oyun terapisi, kişilik gelişimi, cinsel terapi, aile danışmanlığı, çocuklarda eğitim ve masal terapisi gibi konularda Denizli halkını bilinçlendirecek olan Erbaş’ın yazılarını sitemizden takip edebilirsiniz.

 


Merve Erbaş Kimdir?

1992 yılında Denizli’de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Denizli’de tamamladı. 2012 yılında kazandığı Erzurum Atatürk Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümünden 2016 yılında mezun olan Erbaş’ın hayatında yeni bir pencere açıldı. Staj dönemini Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Hizmetler Denizli Çocuk Esirgeme Kurumu ve Pamukkale Sosyal Hizmet Merkezi’nde yaptı. Bir yıl boyunca süren staj döneminden sonra başladığını mesleki eğitimlerine hiç ara vermedi. Aile danışmanlığı, cinsel terapi, bağımlılık ve oyun terapisi, MMPI çok yönlü kişilik envanteri, Denver 2 gelişimsel tarama testi ve çocuklarda BDT ve masal terapisi eğitimlerini aldı. Şu an aktif olarak özel bir klinikte oyun terapisi, aile danışmanlığı ve cinsel terapi hizmetlerini uyguluyor.

Geleceği şekillendirecek olan bugünün çocuklarının ruhsal gelişimlerine elinden geldiğince fayda sağlamayı amaçlayan Erbaş, ailelere de doğru yönde destek olabilmeyi ilke ediniyor.

Önceki İçerikOrgan Bekleyenlere Umut Oldular
Sonraki İçerikKulak Probleminiz Var ise Kontrolü İhmal Etmeyin / Her Hafta Yeni Bir Sağlık
Aile Danışmanı Merve Erbaş
1992 yılında Denizli’de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Denizli’de tamamladı. 2012 yılında kazandığı Erzurum Atatürk Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümünden 2016 yılında mezun olan Erbaş’ın hayatında yeni bir pencere açıldı. Staj dönemini Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Hizmetler Denizli Çocuk Esirgeme Kurumu ve Pamukkale Sosyal Hizmet Merkezi’nde yaptı. Bir yıl boyunca süren staj döneminden sonra başladığını mesleki eğitimlerine hiç ara vermedi. Aile danışmanlığı, cinsel terapi, bağımlılık ve oyun terapisi, MMPI çok yönlü kişilik envanteri, Denver 2 gelişimsel tarama testi ve çocuklarda BDT ve masal terapisi eğitimlerini aldı. Şu an aktif olarak özel bir klinikte oyun terapisi, aile danışmanlığı ve cinsel terapi hizmetlerini uyguluyor. Geleceği şekillendirecek olan bugünün çocuklarının ruhsal gelişimlerine elinden geldiğince fayda sağlamayı amaçlayan Erbaş, ailelere de doğru yönde destek olabilmeyi ilke ediniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.