Amatör Spora Destek Olalım

0
678

Denizli’de sürekli gelişen Amatör Sporlara destek çığ gibi büyüyor. Binlerce çocuğu kötü ve zararlı alışkanlıklardan uzak tutarak yeşil sahalara çeken amatör sporlara destek olmak artık çok kolay. Sen de reklam vererek amatör spora destek olabilirsin.

Denizli’nin Merkezefendi İlçesi’ndeki Dr. Samim Gök ve Şirinköy Futbol Sahaları çocukları ve aileleri çekmeyi başardı. U11-U13-U15-U17-U19-U21 ve U22 olmak üzere BAL ‘da mücadele eden takımları ağırlayan tesisler adeta cazibe merkezi haline geldi. Aynı zamanda yeni bir endüstri oluşturan amatör sporlar reklam verenler için büyük fırsatlar sunuyor.

Reklam Ver Amatör Spora Destek Ol

Berk Reklam Ajans tarafından gerçekleşen reklam hizmetleri günde ortalama 5 maça ve binlerce kişiye ev sahipliği yapıyor. Ayrıca çeşitli belediyeler ve kuruluşların etkinliklerinde de vatandaşları ağırlayan tesislerde reklam veren kuruluşlar için de cazibe merkezi haline geldi. Üstelik reklam ücretleri çok uygun.

Maçlar Naklen Yayınlanıyor
Bölgesel Amatör Lig (BAL) başta olmak üzere birçok amatör futbol müsabakasına ev sahipliği yapan Dr. Samim Gök ve Şirinköy stadlarında maçlar naklen yayınlanıyor. Ege Bölgesi başta olmak üzere tüm yurtta izlenebilen müsabakalar yüzbinlere ulaşıyor.

Bu fırsattan yararlanmak ve adınızı daha büyük kitlelere duyurmak için tek yapmanız gereken 0544 262 23 75 numaralı telefonu aramak!

Kandemir: “Amatör Spor Ne Kadar Büyürse Tesisleşme de O Kadar Artar”

Erkil KANDEMİR

10 yıllık tecrübe ile Denizli halkına hizmet veren Berk Reklam Ajans Yöneticisi Erkil Kandemir, sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını kaydetti. Şehirde uyuşturucu kullanımı başta olmak üzere kötü ve zararlı alışkanlıklardan çocukları uzak tutmak için önemli bir yükün altına girdiklerini söyleyen Kandemir, Denizli halkından destek olmalarını istedi. Sektörde hareketlilik getirip cazibe merkezi haline gelen amatör futbolu endüstiyel boyuta taşımayı hedeflediklerini belirten Kandemir: “Denizli’de amatör spor ne kadar büyürse tesisleşme ve spora yatırım da o kadar artar. Marka şehrin marka takımı Denizlisporumuz başta olmak üzere amatör sporların her zaman yanındayız. Çünkü biliyoruz ki amatör sporcular olmazsa bu şehirde futbolun babası Denizlispor’da bizim çocuklarımız top koşturamaz” dedi.

Neden Amatör Futbol?

Dünyanın her yerinden izleyici kitlesine sahip olan futbol özellikle ülkemizde bir tutku haline geldi. Gelişen teknoloji ile birlikte radyo ve televizyonlar aracılığı ile farklı kitlelere ulaşan bu yeni endüstriyel hareket milyarlarca dolarlık bir pazarlama alanı meydana getirdi. Dünyada ve Türkiye’de ekonomik değeri tartışılmaz olan bu global sporun önemi Denizli’de de farklı değil. Dr. Samim Gök ve Şirinköy Stadı her hafta onbinlerce kişiyi peşinden sürüklemeye devam ediyor.  1000 kişilik kapalı tribünü ve 2500 kişilik seyirci kapasitesi ile sadece maçlarda ve antrenmanlarda değil; Denizli protokolününde özel etkinliklerinde yaklaşık 7000 kişinin bir araya gelmesini sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.