Bu Olay Denizli’de Yaşandı

0
690

Fenerbahçe Spor Kulübü Denizli Şubesi, Türk Kızılayı’na sahip çıktı. 6-12 Mayıs tarihlerinde gerçekleşen Kızılay Kan Haftası’nda Denizli’de yaşayan Fenerbahçeli taraftarlar kan bağışı etkinliği düzenleyecek. 

Türk Kızılayı ile Fenerbahçe Spor Kulübü Denizli Şubesi ortaklığında gerçekleşen kan bağışı etkinliğine yoğun katılım olması bekleniyor. 12 Mayıs Cumartesi günü Çınar Kızılay Kan Alma Biriminde yapılacak etkinlik 15:00’da gerçekleşecek.

“FENERBAHÇELİLER DUYARLI BİR VATANDAŞTIR”

Fenerbahçe’nin sadece bir spor kulübü olmadığını, sivil toplum örgütü hüviyetinde olduğunu belirten taraftarlar “Fenerbahçeliler; sadece taraftar değil duyarlı bir vatandaştır.” sloganı ile kan kampanyasını gerçekleştiriyor. Fenerbahçe Denizli Şubesi’nden yapılan açıklamada 12 Mayıs Cumartesi günü 15.00’da gerçekleşecek kan bağışı kampanyasına yetişemeyecek olan taraftarlar ve Denizli halkı için 6-12 Mayıs tarihleri arası 10.30 – 19.30 saatleri arasında herhangi bir zaman diliminde de Kızılay’a kan bağışı desteğinde bulunabilecekleri ifadelerine yer verildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.