Reklam

Cafe De Paris Açıldı

Denizli’de açılan Fransız usulü işletme Cafe De Paris muhteşem bir açılışla start verdi. Siyaset, sanat ve iş dünyasının önemli insanlarının katıldığı açılışa gelenler, hem Fransız damak tadını görme fırsatı buldu hem de Hurşit Türkay ve Ozan Nihat’ın eserleriyle eğlenceli vakit geçirdiler.

20 Eylül 2020 - 03:06

Denizli'de kafe ve pastane sektöründe önemli bir boşluğu tamamlayacak olan Cafe De Paris kapılarını açtı. Açılışla birlikte faaliyete geçen işletmenin açılışına Denizli Eski Milletvekili Ali Keskin, Sanatçı Hurşit Türkay, Sanatçı Ozan Nihat, iş dünyası ve basından Denizli’nin önde gelen isimleri ve Denizli halkı katıldı.
Tekstilden, restoran işletmeciliğine, spor kulübü yöneticiliğinden sivil toplum alanındaki çalışmalara kadar çok yönlü bir birikime sahip olan Süleyman Kocazeybek’in kurduğu Cafe De Paris, Denizli’de Fransız usulü tek işletme özelliği taşıyor.
Kocazeybek’in açılış konuşması ile başlayan etkinliğin açılış kurdalesini Ozan Nihat kesti. Ozan Nihat’tan sonra sahne alan Anadolu Rock Sanatçısı Hurşit Türkay’in şarkı ve türküleriyle ortam adeta şenlendi. Etkinlik sonrası Eski Milletvekili Ali Keskin, Sanatçı Hurşit Türkay, Sanatçı Ozan Nihat ve işletme kurucusu Süleyman Kocazeybek düşüncelerini paylaştı.


Bu haber 1867 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum