Daha Güzel Bir Denizli İçin

0
457

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi 2018-2019 yeni dönem çalışmaları için bir araya geldi. Kent Konseyi’nin başarılı birçok projeyi hayata geçirdiğini kaydeden Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, “Yeni bir döneme başlıyoruz” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi 2018-2019 yeni dönem çalışmaları için bir araya geldi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya yürütme kurulu üyeleri katıldı. Sosyal belediyecilik alanında Kent Konseyi’nin başarılı birçok projeyi hayata geçirdiğini kaydeden Değirmenci, “Yeni bir döneme başlıyoruz. İnşallah 2018-2019 dönemi Kent Konseyimiz için güzelliklere ve hayırlara vesile olsun. Denizli’deki tüm kamu kurum ve kuruluşları ile ortak çalışmalar yaparak Denizlimize hizmet etmeye çalışıyoruz. İstiyoruz ki, Denizli’de yaşayan vatandaşlarımızın yaşam kalitesini biraz daha artırıp ‘iyi ki Denizli’de yaşıyoruz’ dedirtelim” dedi.

Ortak payda Denizli

Av. Ali DEĞİRMENCİ

Denizli ismini ve Denizli markasını yüceltmek için sürekli çalışmalar yaptıklarını ifade eden Değirmenci, “Denizli’ye hizmet etmenin pek çok yönü var. Fiziki yatırımlar yapılacak ama daha önemlisi gönülleri yapabilmektir. Bu şehirde sanat, kültür, edebiyat, spor ve sağlık gibi sosyal ihtiyaçlarımız var. Kent Konseyi olarak Denizli Büyükşehir Belediyemizin sosyal yönünü temsil ediyoruz” dedi.

26 mahallede Mahalle Meclisi kuruldu

Denizli’nin Büyükşehir olması ile birlikte Kent Konseyinin de hizmet alanını genişleterek yeni projeler hayata geçirdiğini söyleyen Başkan Değirmenci, “26 mahallemizde Mahalle Meclislerini kurduk ve Benim Mahallem ismini verdik. Mahalledeki gençlerimizle, kadınlarımızla, engellilerimizle, çocuklarımızla, yaşlılarımızla bir araya geliyoruz. Herkesin söz sahibi olduğu, o mahalleye ilişkin alınan kararlarda ‘benim de bir fikrim var’ diyebildiği demokratik bir ortam oluşturduk” açıklamalarında bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.