Denizlili Sanatçının Sağlık Durumu...

Denizli'nin sevilen sanatçısı Hurşit Türkay'dan gelen koronavirüs söylentilerine denizliguncelsaglik.com açıklık getirdi.

Denizlili Sanatçının Sağlık Durumu...
20 Kasım 2020 - 23:59

Denizli'nin çok sevilen sanatçısı olan; müzisyen, besteci, yorumcu ve tüm Türkiye 'de geniş bir hayran kitlesi de bulunan olan Anadolu Folk Rock Sanatçısı Hurşit Türkay'dan gelen koronavirüs haberleri hızla yayılırken bilgi kirliliği de oluşmaya başladı. Sanatçının Covid-19 testinin pozitif çıktığına dair söylentilerin çıkmasından sonra denizliguncelsaglik.com ekibimiz olayın perde arkasını inceleyerek konuya açıklık getirdi.

Türkay ile iletişime geçen muhabirimiz sevilen sanatçının sağlık durumunun iyi olduğu bilgisini merkezimize ulaştırdı. Araştırmamız neticesinde kamuoyunda çıkan söylentilerin farklı olduğu bilgisine ulaşıldı. ki, Şubat'ın ikinci yarısında düzenlenen lansman ve medya tanıtım gecesiyle yayınlanacak olan yeni şarkısı "Gecelerin Ayazında / Bilmelisin" klibinin heyecanını da yaşamakta olan Türkay, umut dolu açıklamalar yaptı. 


Türkay'ın Hayranlarını Sevindiren Haber
Denizlili sanatçının Covid-19 olmadığının anlaşılması üzerine Türkay hayranlarında sevinç yumağı oluştu. Konuya açıklık getiren Türkay, denizliguncelsaglik.com'a şunları anlattı: "Sevenlerim rahat olsunlar, koronavirüs teşhisi konulmadı bana. Ancak sevgili eşim, hayat arkadaşım, can dostum Gülizar hanımın testi pozitif çıktı. Eşimle birlikte çok iyiyiz. Moralimiz yerinde, ancak aynı ilaçları kullanacağız. Covid-19 senden daha güçlüyüz. Bunu bilmelisin." diyerek kendine ait anlatım tarzı ile espirili açıklama yaptı.

Türkay'dan Metin, Ali, Feyyazlı Koronavirüs Göndermesi
Covid-19'un tüm dünyada hızla yayıldığını anlatan Türkay, bunun çok doğal bir süreç olduğunu ancak ihmalsizliklerimiz yüzünden de koronavirüsün hızla yayıldığını söyledi. Maske, sosyal mesafe ve hijyen üçlüsünü Metin, Ali, Feyyaz gibi aklımızda kodlamamız gerektiğini ifade eden Türkay, hep birlikte inşallah bunun üstesinden geleceklerini kaydetti. 
 


Bu haber 438 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum