Eğitim Yolculuğu Programı Başlıyor

0
112

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız spor programı duyurusunun yanında deneyimli uzman ve deneyimli eğitimci Psikolojik Danışman Hüseyin Öztürk ile “Eğitim Yolculuğu” programıyla karşınıza çıkıyoruz.

Denizli Güncel Sağlık farklı programlarla okuyucularına zenginlik katmaya devam ediyor. Psikolojik Danışman Hüseyin Öztürk’ün anlatımıyla “Eğitim Yolculuğu” programı denizliguncelsaglik.com’da yayınlanacak. Öğrenciler ve aileler için rehber ve öğretici nitelikteki programı kaçırmayın.


Hüseyin Öztürk Kimdir?

1998 İnönü Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun oldu. 1998 – 2005 yılları arasında kamu ve özel eğitim kurumlarında Psikolojik Danışman olarak görev yaptı. 2000 yılından beri kişisel ve kurumsal gelişim seminer ve kursları yönetmektedir. 2000’in üzerinde seminer ve kurs yönetmiştir. 2005 yılında KNGURU Gelişim Akademilerini kurdu. Binlerce öğrenciye koçluk eğitimleri verdi. Özel okullar, Dershaneler ve diğer eğitim kurumlarına pedagojik koçluk yapmaktadır. Kişisel Gelişim eğitimlerine yönelik Eğitici Eğitimleri vermektedir. “Kelebek Etkisi” adlı bir TV programı yapmakta, Gazete ve Dergilerde yazılar yazmaktadır. KNGURU Gelişim Akademilerinin İstanbul, İzmir, Denizli ve Sırbistan’da ofisleri bulunmaktadır. Bu ofislerde yetiştirdiği eğitimciler eğitim vermektedir.

Yayınlanmış Kitapları

Öğrenmenin Büyüsü (Hayat Yayınları)

Çözdüm Seni Dikkat (SuanPan Yayınları)

Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği üyesi olan Hüseyin ÖZTÜRK evli ve 2 çocuk sahibidir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.