Erdoğan'dan Restoran ve Kafe İşletmecilerine Sevindiren Haber

Koronavirüs salgını döneminde zor günler geçiren restoran ve kafe işletmecilerinin yüzünü güldüren haber Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan geldi. Kafe ve restoranların açılacağının sinyalini veren Erdoğan sektörü umutlandırdı.

Erdoğan'dan Restoran ve Kafe İşletmecilerine Sevindiren Haber
22 Ocak 2021 - 23:55
Reklam
Denizli Lokantacılar Esnaf Odası, Cumhurbaşkanı'nın kafe ve restoranlarla ilgili konuşmasından sonra açıklama yaptı. Kafe ve restoran esnafının başlattığı "Ocağımız Sönmesin" kapmanyasına vurgu yapılan açıklamada, sosyal medya üzerinden yapılan çağrının büyük yankı bulduğu belirtildi. 

"Elimizi Taşın Altına Koymaya Hazırız"
hangi-sebze-ve-meyve-hangi-mevsimde-yenir-filmora.gif

Odadan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: 'Ocağımız Sönmesin' çağrısı adı altında, sosyal medyadaki çağrımızda bize destek olan ve olmaya devam eden başta üyelerimize ve çalışanlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Yapmış olduğumuz bu çağrımız büyük yankı uyandırmıştır, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’nın bu gün yaptığı kabine toplantısında Restoranların ve kafelerin açılması konusunu yeniden ele alınıp esnemeler yapılabileceğini, fakat bu konuda endişelerin ve risklerin olduğunu ifade etmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımızın endişelerine mehal vermeden bu süreci oda üyelerimiz olarak, işletmeye girişte Hes Kodu sorgulaması, maske-mesafe ve hijyen kuralarına daha fazla özen göstererek, girmiş olduğumuz bu maddi manevi zorlu süreçten bir an önce çıkmak için elimizi taşın altına koymaya hazırız. Oda olarak esnaflarımızı bilgilendirip gereken denetlemelerimizi yapacağız.

YORUMLAR

  • 0 Yorum