Gençler; Eğitim İçin El Ele Verdi, Başardı

0
497

Bu yıl 11.’si düzenlenen “Eğitim İçin El Ele” projesi hız kesmeden devam ederken Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, projede yer alan gençlere moral kahvaltısı verdi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından kesintisiz olarak yürütülen “Eğitim İçin El Ele” projesinin 11. yılı da başarıyla devam ediyor. Gönüllü fedakar öğretmenlerle birlikte Gençlik Meclisi üyelerinin çabalarıyla devam eden eğitim öğretim sezonunun ardından gerçekleşen moral kahvaltısı gençlerde ve gönüllü öğretmenlerde motivasyon etkisi yaptı.

GENÇLİK MECLİSİ’NDEN AÇIKLAMA

Düzenlenen etkinlik hakkında bir açıklama da Gençlik Meclisi’nden geldi. Yapılan açıklamada etkinlik hakkında bilgi verilirken şu ifadelere yer verildi:

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi olarak yürüttüğümüz Eğitim İçin El Ele projesinin 11. yılındayız. Bu yoğun maraton döneminde eğitim gören kıymetli öğrencilerimiz, velilerimiz ve gönüllü eğitmenlerimizle, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan’ın da katılımıyla moral kahvaltısında bir araya geldik. Biz hep birlikte güçlü ve büyük bir aileyiz.

Bilge Naz Sak: “Gençlerimize Destek Olabiliyorsak Ne Mutlu Bize”

Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Bilge Naz Sak, projenin 11 yıldır başarıyla sürdürüldüğünü belirterek, “Gençlerimizin yanında olabiliyor, onları anlayabiliyor ve destek olabiliyorsak ne mutlu bize. Desteklerini bizden asla esirgemeyen, kapısını ne zaman çalarsak çalalım hep güler yüzüyle bizi karşılayan Osman Zolan Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Osman Zolan: “Bizler gençler için varız”

Osman Zolan – Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı

Anne babalara teşekkür eden Başkan Osman Zolan, gençlerin meslek seçiminde, ailelerin zorlayıcı değil, yönlendirici bir konumda olması gerektiğini ifade etti. Başkan Zolan, “Gayrete, çalışmaya devam. Yarınımız çocuklarımız için daha da iyi olsun. Bizler gençler için varız. Gelecek gençlerde. Gençliği olmayan bir ülkenin ve şehrin geleceği olamaz. Nitelikli gençliğe çok ihtiyaç var. Onlar cevherdir, değerlidir. Biz gençlerimize sahip çıktık, sahip çıkmaya devam edeceğiz. İnşallah çocuklarımız başarılı olacak. Hangi mesleği yaparsanız yapın, en iyisi olun. Mesleğin tüm kurallarını, kaidelerini, eğitimini en iyi şekilde alıp o meslekte en iyi olmalısınız. Gençlerimiz en iyisini yapacak, şehrimizi ve ülkemizi daha ileriye götürecekler. Gençler bizden daha başarılı olacaklar” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.