Güncel Sağlık’ta Yepyeni Bir Program

0
173

Güncel Sağlık, yep yeni bir programla izleyicilerinin karşısına çıkacak. Genç ve başarılı antrenör Tuğçe Su Bölükbaşı, “Tuğçe ile Evde Spor Yapıyorum” programı ile her pazar spor yaptıracak. 

Programda spor bilincini arttırmayı ve sporun her yerde yapılabileceğini göstermeyi amaçladığını söyleyen genciyle yaşlısıyla herkesin spor yapması gerektiğini dile getirdi. Herkesin seviyesini ve ilgi alanını bularak keyifli zaman geçireceği bir şekilde spor yapacağı programı kaçırmayın.

Fitness ve pilates antrenörü olan Bölükbaşı, birçok kulüpte antrenör olarak görev yaptı. Bölükbaşı, şu an Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda çalışıyor.


Tuğçe Su Bölükbaşı Kimdir?

1994 yılında Ankara’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara Yenimahalle’de tamamladı. 2005 yılında voleybol branşı ile Ankara Eczacı spor Kulübünde spora başladı. 2006-2010 yılları arasın 2 tane Türkiye ikinciliği, 3 tane Ankara birinciliği ve bir çok başarıya bu kulüple ulaştı. 2012 yılında 1.likle kazandığı Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesini 2016 yılında tamamladı. Ardından 2017 yılında başladığı Pamukkale Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Hareket ve Antrenman anabilim dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2018 yılında Denizli Black Orange Spor Salonunda Fitness, pilates antrenörlüğü ve daha sonra bir çok kulüpte antrenör olarak görev aldı. 2020 yılında atandığı Gençlik ve Spor Bakanlığında halen görev yapmaktadır. Antrenman alanında yaptığı çalışmalar, makaleler ile bilime katkıda bulunmuştur. Kitap okumayı, araştırma yapmayı seven, hayatında yeniliklere yer veren Bölükbaşı, başarılı bir antrenör olarak topluma hizmet etmeyi ilke ediniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.