Hanımların Dikkatine! Robot Süpürgeniz Ayağınıza Geldi

Temizlik için ayrılan zamandan çok mu şikayetçisiniz? Siz işteyken ya da komşunuzla kahvenizi yudumlarken Robot süpürgeniz evinizi temizlemeye devam etsin.

Reklam
12 Kasım 2020 - 17:22
Temizlik işlerinin ne kadar yorucu olduğunu kadınlar bilir. Özellikle elektrik süpürgesinin zahmeti kadar zaman alıcı olması hem yoruyor hem de başka işlere ayıracak zaman bırakmıyor. İşte tam burada Xiaomi Robot Süpürgesi imdadınıza yetişiyor. Forum Çamlık AVM'de bulunan Mistore Mağazasından süpürgenizi alabilirsiniz.  

Hanımlar! Kendinize zaman ayırmak sizin de hakkınız. Mijia Robot Vacuum Mop Pro Cleaner - Robot Süpürge Ve Paspas sayesinde artık dinlenmeye ve komşularınıza ya da arkadaşlarınıza vakit ayırabilirsiniz. Şimdiden çaylarınızı demlemeye başlayın. 

Robot Süpürgesi Hiçbir Engel Tanımaz
Xiaomi Robot Süpürgesi süper ince tasarımı ile mobilya altlarını ve halıları tüm kir, toz ve kırıntılardan arındırıyor. Halı gibi karşılaştığı engeller karşısında nasıl hareket edeceğini bilen bu cihaz sayesinde rahat edeceksiz.

Yanar: "Müşterilerin Sağlığı ve Güvenliği Her Şeyden Önce Gelir"
Mi Store Forum Çamlık Mağazası Kurucusu Tayfun Yanar, firmanın Forum Çamlık AVM'de açıldığı günden bu yana indirimlerle geldiklerini kaydederek bazı kampanyalarla da halka jestler yaptıklarını söyledi. Birinci önceliklerinin toplumun hayatını kolaylaştırarak, kalite öncelikli anlayışla müşterilerin sağlığı ve güvenliğini ön planda turmak olduğunu dile getiren Yanar, herkesi Xiaomi ayrıcalığından yararlanarak büyük fırsatları yakalamaya davet etti.

Denizli'de Muhatap Bulamıyorum Derdine Son
Akıllı saat ve telefonlardan fön makinesine, elektrikli scooter ve müzik sistemlerine kadar geniş ürün yelpazesini tüketiciyle buluşturan Xiaomi mağazaları her bütçeye uygun fiyatı ve kalitesiyle de alıcısını mutlu ediyor. "Denizli'de Xiaomi ile ilgili fiziki muhatap bulamıyorum" derdine de son noktayı koyan Xiaomi Forum Çamlık Mağazaları aynı zamanda müşterinin güvence merkezi de olacak.

Covid-19'a Karşı Robot Süpürge Daha Güvenli
Xiaomi Robot Süpürge hayatımızı kolaylaştırdığı kadar özellikle pandemi sürecinde daha sağlıklı bir yaşam için de çok büyük katkı sağlıyor. Uzmanlara göre virüs en çok yüzeylerde ve halı diplerinde birikiyor. Eski usül elektrikli süpürgelerle temizlik yaptığınızı düşünün. Temizlik yaparken guc uyguladığınız için gözle görünmeyen toz birikintilerini havaya sıçratmış olacaksınız. Tüm bu risklere karşın Xiaomi robot süpürgesi NEPA filtresine sahiptir. Bu filtre sayesinde bütün tozları içine çektiği gibi havaya da toz sıçratmaz. Robot süpürgesi yüzeyle temasınızı keserken siz de ailenizle mutlu bir yaşam sürmenin tadını çıkarmış olacaksınız. Uzmanların da düşüncesi ile Xiaomi'nin robot süpürgeleri her zaman tercih edilerek önerilmiştir. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum