Hayırsever İş İnsanı Koronaya Yenildi

Denizlili hayırsever işadamı Mustafa Tuncay, koronavirüs tedavisi gördüğü Servergazi Devlet Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen yaşama tutunamayarak hayatını kaybetti.

Hayırsever İş İnsanı Koronaya Yenildi
20 Kasım 2020 - 19:20

76 yaşındaki Tuncay, hayırseverliği ile tanınıyordu. Buldan'a çok sayıda eser kazandıran, Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesine de oda ve cihaz bağışında bulunan, Tuncay, bugün ilçede toprağa verildi.

Edinilen bilgilere göre Buldan'a çok sayıda  okul ve pansiyon kazandıran Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesine oda ve cihaz bağışların da bulunan hayırsever iş insanı Mustafa Tuncay, koronavirüse yakalandı. İlk olarak Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesine kaldırılan 76 yaşındaki Tuncay, durumu ağırlaşınca Servergazi Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Durumu ağırlaşan Tuncay, bugün yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Hayırsever Kişiliği İle Tanınıyordu
Buldan’ın en zengin kişileri arasında yer alan Tuncay, bugün ilçede korona virüs tedbirleri kapsamında sonsuzluğa uğurlandı. 76 yaşındaki iş insanı, Buldan’da her hayır işinde ön plana çıkan kişiliği ile tanınıyordu. Hayırsever işadamının ölümü ilçede büyük üzüntüye neden oldu.

Bu haber 187 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum