Hayırsever İşadamından Bir Destek Daha

0
116

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse karşı alınan toplumsal tedbirlere kendi adına en net katkılardan birini koyan Denizlili İşadamı Ahmet Gökşin Pasvak’ıda unutmadı.

Koronavirüs salgınının yayılmasını engellemek için 650 işçisine ücretli izin vererek sosyal izolasyona destek olan iş adamı Ahmet Gökşin, örnek bir davranışta daha bulundu. Ahmet Gökşin kapısının çalınmasını beklemeden böylesi bir zamanda vakfın ihtiyaçları aratacaktır düşüncesi ile Vakıf Başkanı Prof. Dr. Bülent Topuz’u aradı ve ihtiyaç sahiplerine yapılan yardımlara katkıda bulunmak istediğini söyledi.

1200 İhtiyaç Sahibine İaşe Yardımı

Ahmet GÖKŞİN

PASVAK, geçtiğimiz günlerde bulaş riskini azaltmak için günlük sıcak yemek teslimi yerine iki haftalık periyotlar ile iaşe yardımında bulunmaya karar vermişti.  Hayırsever iş adamı 1200 ihtiyaç sahibinin bir haftalık iaşe ihtiyacını karşılayacak önemli miktarda bir bağışta bulundu.

 

Bülent Topuz: “Denizli İnsanının Duyarlılığı Türkiye’ye Örnek Oldu”

Prof. Dr. Bülent Topuz

Vakıf Başkanı Prof. Dr. Bülent Topuz, “daha önce Pasvak’ın yeni hizmet binasına da bağışta bulunan hayırsever Gökşin’in bu defaki bağışı hem bir kriz yönetimine doğrudan katkıda bulunması, hem de bu katkıyı kendisinin düşünerek hareket etmesi bakımından anlamlı olduğunu, Denizli insanındaki bu duyarlılığın Türkiye’ye örnek nitelikte olduğunu” söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.