İsabey'de Hak Talebine Şefika Teyze de Katıldı

İsabey Mahallesi'nde kanalizasyon tepkisi devam ediyor. Bu kez de imza kampanyası başlatıldı. İsabeyliler 4 Kasım'da DESKİ'de...

29 Ekim 2020 - 18:23

Denizli'nin İsabey Mahallesi'nde 20 yıldır devam eden kanalizasyon sorununa tepkiler devam ediyor. Kanalizasyon çevresinde tarım arazisi bulunan Şefika teyzenin açıklamaları dikkatleri tekrar İsabey'e çekti. İmza kampanyası başlatan mahalle halkı sorunun bir an önce çözüme kavuşmasını bekliyor. 
Deha TV'nin haberine göre Büyük Menderes İnisiyatifi Sözcüsü Mustafa Çallıca ve İsabey Mahalle Muhtarı Denizli Arıkan'dan sonra bu kez de olaydan büyük zarar gören Şefika Sevindik açıklamalarda bulundu. 
Dilekçeyi Muhtar Verecek
Mahalle halkı imza kampanyasından  4 Kasım Çarşamba Günü Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ'ye İsabey halkı olarak kanalizasyonla hiçbir alakası olmayan pislik alanıyla ilgili dilekçe sunulacak. Dilekçeyi İsabey halkı adına mahalle muhtarı Deniz Arıkan verecek.

İsabeyli Kadınlara Davet
Edinilen bilgiye göre oluşan pislik alanıyla ilgili en büyük mağdurlardan biri olan Şefika Sevindik de 4 Kasım'da orada olacak. Tüm İsabeylilerin dilekçe gününde DESKİ'de olmasını talep eden İsabey Halkı, kadınların da o gün orada olmasını istiyor. 
 

Bu haber 825 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum