Medikal Peeling / Tümay Erkilet

0
269

Medikal Peeling cildi irite etmeden temizleyen, aynı zamanda besleyen ve derinlemesine bakım yapan özel bir cihazla yapılan bakım islemidir.

Farklı cilt tip ve sorunlarına uygun hazırlanmış solüsyonlar cilde nüfuz eder; cildin pürüzsüzleşmesini, parlamasını ve sağlıklı görünmesini sağlar.

MEKANİK VE KİMYASAL PEELİNG BİRLİKTE:

Bu yöntem ile;

  • İnce çizgilerin,kırışıklıkların,lekelerin giderilmesi
  • Cilt yapısının güçlenmesi
  • Akne tedavisi
  • Kolajen ve elastin fiberlerin canlanması mümkündür.

Özel sipiral uç yardımıyla cilt yüzeyindeki ölü hücreler cilde zarar verilmeden temizlenir. Özel solüsyonları sayesinde cilt nemlenir, pürüzleri gider, siyah-beyaz noktalar hijenik bir şeklide iz kalmadan temizlenir,sebum salgısı dengelenir.

HANGİ CİLT TİPLERİ İÇİN UYGUNDUR?

Her soruna uygun solüsyonları olduğu için tüm cilt tipleri için uygundur.

  • Hassas, nemsiz ve atopik ciltler için: Ölü hücreleri arındırarak tedavi olanağı sağlar. Aktinik keratoz, seboreik keratoz, hiper keratoz tedavilerinde de kullanılır. Cildi oksijenlendirir, cilt yüzeyinde devamlılığını koruyan aydınlanma sağlar.
  • Yağlı, akneli, problemli ciltler için : Gözeneklerden cildin alt katmanlarına geçerek siyah ve beyaz noktalar temzilenir ile aşırı sebum dengelenir. Sivilce ve akneye neden olan bakterilerin yok edilmesinde son derece etkilidir.
  • Olgun ciltler için: Cilt yatışır ve beslenir. Aynı zamanda cilt yoğun bir şekilde beslenip oksijenlendiği için anti ageing etki görülür.

UYGULAMA İÇİN BİR MEVSİM TERCİHİ YOKTUR. GÜNEŞ KORUYUCU (SPF)  KULLANIMINA DİKKAT EDİLMESİ KOŞULUYLA YILIN HER DÖNEMİNDE GÜVENLE YAPILABİLEN BİR UYGULAMADIR.

‘Estetisyen Tümay ERKİLET’

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.