Merkezefendi’de Sokak Hayvanları Unutulmadı

0
71

Ülke genelinde Koronavirüs salgınının artmasıyla birlikte çalışmalarını sürdüren Merkezefendi Belediyesi bu süreçte sokak hayvanları için mama dağıttı.

Sokak hayvanlarının beslenmesinde önemli rolü olan iş yerlerinin kapanması ve vatandaşların sokağa çıkmaması nedeniyle Merkezefendi Belediyesi sokak hayvanlarına  mama dağıtımı gerçekleştirdi. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, salgınla mücadele noktasında büyük bir özveri ile çalıştıklarını söyledi.

Şeniz Doğan: “Can Dostlarımızı Unutmadık”

Şeniz DOĞAN

Başkan Doğan, “Koronavirüs salgınıyla mücadele çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Belirlediğimiz program kapsamında mahallelerimizde ve pazar yerlerimizde ilaçlama ve temizleme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalarımızı gerçekleştirirken hayatı birlikte paylaştığımız, can dostlarımız olan sokak hayvanlarını da unutmadık. Can dostlarımızın gıda ihtiyacını karşılamak adına ilçemizin belli noktalarında mama dağıtımı gerçekleştirdik. Bu süreçten onların da en az seviyede etkilenmesi için büyük bir gayretle çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Siz evde kalın, can dostlar bize emanet” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.