Milli Sporcu Artı Koleji Minikleri İle Buluşacak

0
462

Denizli’nin gururu Milli Sporcumuz Murat Turan, Dünya Engelliler Günü’nde Çamlık Artı Koleji öğrencileri ile bir araya gelecek.

Ülkemize getirdiği sayısız zaferlerle Türkiye’nin gururu olan Milli Okçumuz Murat Turan, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Çamlık Artı Koleji öğrencileriyle bir araya gelecek. Okulun konferans salonunda 3 Aralık’ta gerçekleşecek seminerde Turan, sporculuk kariyerinden sosyal yaşamına kadar her şeyi anlatacak. Başarının sırının hayallere doğru koşmaktan geçtiğini belirten Milli Okçu, Çamlık Artı Koleji minikleri ile bir araya gelmeyi sabırsızlıkla beklediğini belirtti.

Okçuluk Paralimpik Milli Takım Sporcusu Turan’ın kariyeri sayısız başarılarla dolu. Yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde madalyalar kazanmayı başaran Milli Okçu’nun hedefi olimpiyatlar.
İŞTE MURAT TURAN’IN BAŞARI KARNESİ
8 Mart 2014 – Türkiye Okçuluk Şampiyonası – Ankara – Türkiye 3.’lüğü

12 Temmuz 2018 – Dünya Okçuluk Şampiyonası – Çek Cumhuriyeti – Dünya 4.’lüğü (Takım)

16 Ekim 2015 – Türkiye Okçuluk Şampiyonası – Antalya – Türkiye 4.’lüğü

17 Nisan 2016 – Türkiye Okçuluk Şampiyonası – Antalya – Türkiye 3.’lüğü

11-21 Haziran 2016 Dünya Okçuluk Şampiyonası – Çek Cumhuriyeti – Dünya 4.’lüğü (Takım-Bireysel) ve Mix Takım (Bayan-Erkek) Dünya 5.’liği

4-6 Nisan 2017 – Türkiye Okçuluk Şampiyonası – Antalya – Türkiye 3.’lüğü – Mix Takım (Bayan-Erkek) Türkiye 2.’liği – Türkiye Mix Takım 1.’liği

Ekim 2018 – Dünya Okçuluk Şampiyonası – Çin – Çeyrek Final (Olimpiyat Havuzuna Dahil Edildi)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.