Ölen Doktorun Ardından Yürek Burkan Açıklama

Denizli İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk bugün vefat eden Dr. Ahmet Bacanlı için yürek burkan bir mesaj yayınladı.

Reklam
Ölen Doktorun Ardından Yürek Burkan Açıklama
04 Aralık 2020 - 18:13
Denizli'de uzun yıllar kamu ve özel sektörde görev yapan Dr. Ahmet Bacanlı geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti. Denizli İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk'ün yayınladığı taziye mesajı adeta yürek burktu.

Devlet hastanesine yıllardır hizmet verdikten sonra da emekli olan Bacanlı, ömrü boyunca doktorluk mesleğini sürdürmeye devam etti. Bacanlı'nın vefatından sonra duygu yüklü açıklamayı Berna Öztürk, "Bacanlı için dürüstlüğün ve insanlığın simgesi dedi. 
KISIYE-OZEL-KIRTSIYE-Kopyasi-Kopyasi.gif
İŞTE BERNA ÖZTÜRK'ÜN AÇIKLAMALARI: 

"Dr. Ahmet Bacanlı. Denizli Devlet Hastanesinde başhekimlik görevi yaptıktan sonra uzun yıllar enfeksiyon hastalıkları uzmanı olarak çalıştı ve emekli olduktan sonra Özel Cerrahi hastanesinde göreve devam etti. Uzun yıllardır tanırım. Ahmet Bacanlı’yı nasıl tanırdınız diye kime sorsanız, size beyenfendi kişiliğinden,her soruna olumlu, çözüm önerileri ile yaklaşımından, dürüstlüğünden, insanlığından bahsederler.

Tüm dünyanın başına bela olan Covıd19 döneminde branşı gereği pek çok hasta tedavi etti ve şifa dağıttı. Hastalarla ilgili sık sık görüşürdük. Yaklaşık 2 ay kadar önce beni aradı, “Dr Hanım beni lütfen Devletten emekli oldu diye düşünmeyin, Devlet Hastanesinde arkadaşlarım çok yoruldu, 4 nöbet mi olur 5 mi olur , üzerime düşen neyse bana nöbet yazın gelip tutayım “dedi. Böylesine mesleğine bağlı, böylesine ince düşünceliydi.

Hastalığı süresince de görüştük, sesindeki olumlu ton hiç değişmedi. Evet her ölüm acı. Ama biz sadece bir meslektaşımızı kaybetmedik,Biz bir arkadaşı, bir dostu, adam gibi adam bir insanı kaybettik. Acımız çok büyük. Ailesinin, tüm sevenlerinin, Sağlık camiamızın başı sağolsun. Mekanın Cennet olsun Ahmet Bey, ışıklar içinde uyu...

YORUMLAR

  • 1 Yorum