Özel Spor Tesislerine Teşvik İstedi

0
136

Genç Spor Adamı Hakan Nergis, spor bilimleri alanında yaptığı çalışmalarla ön plana çıkarken bu kez de özel spor tesisleri için kampanya başlatarak gündeme damgasını vurdu.

Hakan Nergis Akademisi ile Türk Kızılayı Eyüpsultan Şube başkanlığı yapan ve 2017 yılından bu yana kuruculuğunu yaptığı Türkiye Spor Zirvesi’ni yaşatan Spor Adamı Hakan Nergis bu kez özel spor tesisleri işletmecileri için harekete geçti. Koronavirüs sürecinin zorluklarını tüm dünya olarak yaşadıklarını kaydeden Nergis, özel spor tesislerine ekonomik destek paketi adı altında bir devlet teşviğinin hayata geçirilmesini istedi.

“Hakan Nergis: Devletimiz Sessiz Kalmayacaktır”

Hakan NERGİS
Hakan NERGİS

Bir spor tesisi işletmecisi olduğunun altını çizen Nergis şunları kaydetti: “Uzun yıllar, spor tesislerinde en alt düzeyden gelip en üst düzeye kadar çalışma fırsatım oldu. Şuan için spor tesislerine kurmuş olduğum ekibimle danışmanlık yapmaktayım. Sizlerin ekonomik giderlerinizin şuan için ilgili merciler tarafından fark edilmediğini gözlemledim. Böyle bir kampanyayı gelen onca telefon ve mesajdan sonra başlatma ihtiyacı hissettim. Sesimizi duyurabilirsek ve bunu fark ettirebilirsek devletimizin sessiz kalmayacağını düşünüyorum. Şimdi hep birlikte usulüne uygun bir şekilde bu kampanyayı yaymamız ve güçlü tutmamız gerekiyor.”

KAMPANYAYA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İşte Özel Spor Tesislerinin Gider Kalemleri: 

– Kira,

– Stopaj,

– Faturalar,

– Vergiler,

– Personel giderleri,

– Tesis bakım ve onarım giderleri,

– Reklam, satış ve pazarlama giderleri,

– Üye kayıpları vb.

Diğer Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.