POZDER İlk Seminerini Yaptı

0
774

Pozitif Kalkınma Derneği (POZDER), ilk seminerini Alzheimer Derneği’nde yaptı. 

Türkiye Alzheimer Derneği Denizli Şubesi tarafından her salı düzenli bir şekilde yapılan Salı seminerlerinde derneğe önemli katkıları olan NLP Uzmanı Barış Balcı’dan sonra Zeka Oyunları Uzmanı ve POZDER gönüllüsü Faruk Gülhan yer aldı.

Seminerin ilk konuğu Kişisel Gelişim Uzmanı Barış Balcı “Olumlu Düşünmenin Gücü” adlı sunumunu gerçekleştirdi. Katılımcılara pozitif bakış açısı kazandıran Balcı, aynı zamanda POZDER’ın kuruluş sürecinde yer alan, danışmanlık hizmeti veren bir eğitimci olarak ön plana çıkıyor. Balcı’dan sonra söz alan Gülhan, A’dan Z’ye POZDER’i anlatarak, derneğin varoluş amacını, hedef ve projelerini konuklara anlattı. Mangala Antrenörü kimliği ile de dikkatleri çeken Gülhan, herkesi POZDER’e davet etti.

ERYILMAZ, POZDER’E BAŞARILAR DİLEDİ

Hülya ERYILMAZ

Alzheimer Derneği Başkanı Hülya Eryılmaz, keyifli ve dolu dolu bir semineri geride bıraktıklarını belirterek katılımcılara, Balcı’ya, Gülhan’a ve POZDER ailesine teşekkür etti. Sivil toplum dayanışmasının önemine de değinen Eryılmaz, birlikten güç doğacağını,  ortak akılla birçok zorluğun üstesinden gelebileceklerini belirterek başarılar diledi.

POZDER HIZLI BİR GİRİŞ YAPTI

Denizli’nin çiçeği burnunda sivil toplum örgütü POZDER, çalışmalara başladı. Toplumun her kesiminden bireylerinin sosyal yaşantılarına ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunabilecek her türlü aktivite, organizasyon ve projeler geliştirmeyi amaç edinen POZDER, insan odaklı ve çağdaş anlayışla evrensel hukuka saygılı, dayanışma ve gönüllülük esasına dayalı bir kuruluş olarak dikkatleri çekmeyi başardı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.