Barış Balcı

Barış Balcı

Barış Balcı'ın Tüm Makaleleri

Hakkında

Eğitim Uzmanı Barış Balcı; Resmi ve özel kurumlara iletişim, motivasyon, hızlı okuma, hafıza eğitimi konularında seminerler vermekte olduğunu ve NLP MASTER PRACTİTİONER, COACH TRAİNİNG, MENTAL TRAİNİNG eğitimleri aldığını ifade ediyor.

Barış Balcı “Çalışmalarımı öğrencilerimin ihtiyaçlarına göre planlıyorum. konsantrasyon ve dikkat gelişimi, sınav motivasyonu ve öğrenme becerilerini geliştirme konularında uygulamalarım mevcuttur. 1000 den fazla bireysel danışmanlığını yaptığım öğrencim oldu. Bunlardan bir tanesi ÖSS il birincisi bir tanesi Türkiye de 300. oldu. 2008 OKS sınavında 99 net bırakan öğrencim bir deneme sınavını 50 dakikada bitirdi ve 96 doğru yanıt verdi. 2008 SBS 6. sınıf öğrencilerimden de 500 tam puan alan öğrencim var” dedi.

MENTALTRAINING , içinizdeki mevcut kaynakların farkına varmanızı sağlar ve bunları en iyi şekilde nasıl kullanacağınızı gösterir. İstek ve hedeflerinize ulaşmak için düşüncelerinizi bilinçli, etkili ve tutarlı bir şekilde kullanmayı, ayrıca bilinçaltınızın ve duygularınızın gücünden yararlanmayı öğrenirsiniz.

MENTALTRAINING II eğitiminde inancın ve duyguların gücü, affetmenin önemi, problem çözme becerileri üzerinde durulmaktadır. Eyleme geçirilmeyen bir düşüncenin pratikte bir önemi yoktur.