Denizli Valiliğinden orman yangınları ile ilgili rahatlatan açıklama Denizli Valiliğinden orman yangınları ile ilgili rahatlatan açıklama
Koronavirüs salgını ile mücadele ettiğimiz bu günlerde sağlık çalışanları tüm enerjisiyle mücadele etmeye devam ediyor. Hayatlarını tehlikeye atarak hastaların yardımına koşan sağlık çalışanlarını İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk ziyaret etti. Denizli Devlet Hastanesi Pandemi Servisi'nde gerçekleşen ziyarette iyileşen hastalarla moral bulduğunu ifade eden Öztürk, sağlık çalışanları sayesinde emin ellerde olduklarını kaydetti.

Moral ziyareti sonrası duygularını sosyal medya aracılığıyla paylaşan Öztürk şunları söyledi: "Denizli Devlet Hastanesi Pandemi Servisleri'nde çok değerli çalışma arkadaşlarımı ve hastalarımızı ziyaret ettim. Hastalarımızın iyi haberleri yüzümü güldürdü. Çalışma arkadaşlarımın gözlerindeki güzel enerji ve meslek aşkı ne kadar güvenilir ellerde olduğumuzun kanıtıdır. Sizlere mesajları var. Kontrollü sosyal hayat, #maske #mesafe #hijyene uyalım ki bizler de sevdiklerimize sarılabilelim diyorlar. Haydi Denizli yeniden sağlıklı günlere kavuşmak elimizde."

Editör: Bülent TOPUZ