"GÖRDÜĞÜN İLK 3 KELİME SENİN OLSUN". Sosyal medyada bu içerik ne çok karşımıza çıkıyor, değil mi?Belirli zamanlarda benim de sürekli aynı kelimeler karşıma çıktı. MUCİZE AŞK ve DEFTER... Evet defter ne alâka dedim. Hadi aşka, mucizeye akıl da gönül de hazır da defter ne! Nikah defteri mi? Yok artık! Deneme yanılma ile şimdilik uzak durulması gereken bir eylem olduğunu biliyorum o defterin. :)

Bi Bakıp Gidicem Makale: Bi Bakıp Gidicem

Konuyu hemen toparlıyorum. Bu bir işaret Hülya dedim, hani hep istiyorsun ya! Al işte, koskoca Evren sürekli karşına çıkardı, nasıl hangi açıdan anlayacağın sana kalmış. Sonuç, bugün ki yazıma konu oluverdi. Bu durumda Mucize gerçek oldu mu oldu bence, kaldı mı geriye AŞK... Eee işte bu köşede aşkla yazarsın diyorsunuz şu an duyuyorum. O da olur tabii ki de aşk bu yaaa, insanın bir gönül telini titretecek, yaşı kaç olursa olsun insana güzel şarkılar söyletecek türden olanı daha iyi bence.

Seçim Bitti Makale: Seçim Bitti

Mart ayı bahar tadında geçti gitti. Ben Şubat 15'ten sonra bahar geldi diyen gruptayım, var böyle bir grup biliyorum. Biraz sabrettik mi yaza da bir şey kalmamış. O güzel şarkıda dediği gibi "Bahar çiçek çiçek gelince güzel, hayat sevilince, sevince güzel. Ben o gördüğüm üç kelimeyi 2024'de sonuna kadar hak etmeye hazırım, Sahi sizin kelimeleriniz neler, hadi bi bakıverin! 

NOT; Şimdilik kırmızı deftere karşıyız. AŞK her daim kalbimizin üstünde.