Serum çılgınlığı geri dönüşü olmayan sağlık sorunlarına neden olabiliyor Serum çılgınlığı geri dönüşü olmayan sağlık sorunlarına neden olabiliyor
Denizli'de kafe ve pastane sektöründe önemli bir boşluğu tamamlayacak olan Cafe De Paris kapılarını açtı. Açılışla birlikte faaliyete geçen işletmenin açılışına Denizli Eski Milletvekili Ali Keskin, Sanatçı Hurşit Türkay, Sanatçı Ozan Nihat, iş dünyası ve basından Denizli’nin önde gelen isimleri ve Denizli halkı katıldı.
Tekstilden, restoran işletmeciliğine, spor kulübü yöneticiliğinden sivil toplum alanındaki çalışmalara kadar çok yönlü bir birikime sahip olan Süleyman Kocazeybek’in kurduğu Cafe De Paris, Denizli’de Fransız usulü tek işletme özelliği taşıyor.
Kocazeybek’in açılış konuşması ile başlayan etkinliğin açılış kurdalesini Ozan Nihat kesti. Ozan Nihat’tan sonra sahne alan Anadolu Rock Sanatçısı Hurşit Türkay’in şarkı ve türküleriyle ortam adeta şenlendi. Etkinlik sonrası Eski Milletvekili Ali Keskin, Sanatçı Hurşit Türkay, Sanatçı Ozan Nihat ve işletme kurucusu Süleyman Kocazeybek düşüncelerini paylaştı.

[ilgili-haber=15]