Aile danışmanı modern çağın rahatsızlığı olan anksiyeteyi anlattı Aile danışmanı modern çağın rahatsızlığı olan anksiyeteyi anlattı
Cafe De Paris, Denizlili Sanatçı Hurşit Türkay'a unutulmayacak bir gün yaşattı. Kendine has sanat anlayışıyla eserlerini notaya döken Anadolu Rock Sanatçısı Hurşit Türkay, ziyaret için gittiği Cafe De Paris'te, Süleyman Kocazeybek'in düzenlediği doğum günü etkinliğinde şaşlınlıkla mutluluğu aynı anda yaşadı. 

Süleyman Kocazeybek: "Cafe De Paris Şehrimizin Değerlerine Sahip Çıkıyor"
Söz ve müziği kendine ait olan sayısız eser icra eden, Denizli'nin ve Türkiye'nin takdirini ve sevgisini kazanan Türkay'ı uzun yıllardır tanıdığını belirten Kocazeybek: "Hurşit Türkay gibi değerli sanatçıların sayısı çok az olmakla birlikte, böyle bir sanatçının Denizli'de bulunmasının büyük onur olduğunu söyleyebilirim. Yeni kurulan Cafe De Paris, sadece ticari kaygılar gütmeyip şehrimizin değerlerine sahip çıkmayı misyon edinmiştir. Cafe De Paris'e gelen müşterilerimiz de çevreye ve sosyal olaylara ne kadar duyarlı olduğumuzun farkında. Son olarak Türkay'a, Denizli'ye ve sanata yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ederim." dedi.

Hurşit Türkay: "Sanatçı Topluma Dokunmalı"
Sanatçının sadece söz ve müzik eseri icra eden bir kişi olmadığını hatırlatan Türkay, sevenleri tarafından bu kadar ilgi ve takdir almasının toplumun gelişimi ve ilerlemesi için her alanda çabalarını sürdürmesinden kaynaklandığını söyledi. Kocazeybek'e bu özel geceyi yaşattığı için teşekkür eden Türkay, Cafe De Paris'in iç dizaynını ve ürünlerini beğendiğini belirterek müşterilerin özel anlarını yaşarken önemli bir hatıra yaşayacaklarını ifade etti.

Editör: TE Bilisim