Denizli İl Sağlık Müdürlüğü’nde emekli olan personeller için plaket töreni düzenlendi. İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, yıllarca sağlık alanında özveriyle görev yapan personele teşekkür ederek plaketlerini takdim etti ve güzel bir emeklilik dönemi geçirmelerini diledi.

Törene; İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, Hizmet Başkan ve Başkan Yardımcıları ile yakın zamanda emekliye ayrılan 15 Müdürlük personeli katıldı. Uzun yıllar sağlık alanında çalışarak emekliye ayrılan personele hizmetlerinden dolayı teşekkür eden İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, sağlık alanında çalışmanın zorluğuna dikkati çekerek emeklilik hayatlarında aileleri ile birlikte sağlık ve huzur dolu günler geçirmelerini diledi. Öztürk; “Denizli’de sağlık hizmeti sunumunda yer alan her birimdeki, her kurumdaki arkadaşlarımız ile biz bir ekibiz. Müdürlüğümüzde uzun yıllar hizmet veren sizler de bu ekibin bir parçası oldunuz. Bugüne kadar sağlık alanında vatandaşlarımıza hizmet ulaştırma konusunda verdiğiniz emekleriniz tüm özverili ve gayretli çalışmalarınız için sizlere teşekkür ediyorum. Unutmayın ki her zaman kapımız sizlere açıktır, istediğiniz zaman sizlere yardımcı oluruz. Bundan böyle de hayatınızda her şey gönlünüzce olsun diyerek her birinize emeklilik hayatınızda sağlıklı ve mutlu bir hayat diliyorum” diye konuştu.

Konuşmasının ardından törene katılan ve emekliye ayrılan personele tek tek söz veren Öztürk, emeklilik planları üzerine kendileri ile sohbet etti. Daha sonra plaket takdim törenine geçilerek İl Sağlık Müdürlüğünde Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni olarak görev yapan; Nergis Gürol, Ercan Koldemir, Servinaz Ceylan, Fatma Sevtap Balkan, Sağlık Memuru olarak görev yapan; Adil Fiyakalı, Tahsin Çağlayan, Hemşireler; Hatice Gülez Bozbek, Gülten Uygun, Ebe Safinaz Gözen, Elektronik Mühendisi Kamuran Varlıker, Teknisyen Recep Zeybek, Ayniyat Saymanı Nuri Söylemezo ve Berber Cemil Özkaya’ya plaketleri İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk tarafından takdim edildi. Geçirdikleri sağlık sorunları nedeniyle törene katılamayanların plaketlerini ise VHKİ Elif Yanmaz adına halası Ayşe Karaca ve VHKİ Gökhan Güler adına da babası Cengiz Güler teslim aldı.

Sınav adaylarına Barış Balcıdan ders niteliğinde uyarılar Sınav adaylarına Barış Balcıdan ders niteliğinde uyarılar

Editör: Denizli Güncel Sağlık