‘1 Ekim Yaşlılar Günü’ dolayısıyla Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Denizli İl Sağlık Müdürü Uz.Dr. Berna Öztürk, Denizli Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Kadriye Özer Bici, İl Sağlık Müdürlüğü ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü çalışanları tarafından huzurevine ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette; Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun ve beraberindeki heyet, huzurevinde kalan yaşlıların ‘Dünya Yaşlılar Gününü’ karanfil dağıtarak kutladılar. Ayrıca günün önemine dair huzurevi sakinleri ile birlikte pasta kesildi ve ‘1 Ekim Dünya Yürüyüş Günü’ kapsamında yürüyüş düzenlendi. Sağlık ekipleri tarafından huzurevi sakinlerinin tansiyon ve şekerleri ölçülerek Fizyoterapist eşliğinde de nefes egzersiz çalışması yapıldı.

Çardak ilçesinde düzenlenen voleybol turnuvasının kazananı dostluk oldu Çardak ilçesinde düzenlenen voleybol turnuvasının kazananı dostluk oldu

Huzur evinde kalan yaşlılar ile tek tek tokalaşan ve sohbet eden Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun tüm yaşlıların 1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününü kutladı.

Gerçekleştirilen ziyaretten büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden huzurevi sakinleri ise, kendilerini unutmadıkları ve bu özel günde onlarla birlikte oldukları için Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun ve beraberindeki heyete teşekkür ettiler.

Editör: Denizli Güncel Sağlık