Geçmeyen öksürüğe karşı ne yapmalıyız, uzmanlardan öksürük uyarısı Geçmeyen öksürüğe karşı ne yapmalıyız, uzmanlardan öksürük uyarısı

Denizli’de yapılan operasyon sonucunda zehir tacirlerinin hevesi kursağında kaldı. Çocuklar ve gençler başta olmak üzere toplumu zehirleyen tacirleri jandarmanın başarılı operasyonu sayesinde paketlenerek adalete teslim edildi.

Gençlerimizi uyuşturucudan kurtaralım! Gençlerimizi uyuşturucudan kurtaralım!

Denizli İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan operasyon neticesinde; Honaz’da piknik alanında M.A. ve E.H. isimli şahısların uyuşturucu madde satacakları bilgisi Jandarma ekiplerine ulaştı. Jandarma Suç Araştırma Timleri (JASAT) ile Honaz’daki İlçe Jandarma Komutanlığı  tarafından yapılan başarılı operasyon, halkı zehirleyen, zehir tüccarlarının kirli emellerine ulaşmasını engelledi.

Yapılan aramalarda ise şahıslarda 103 gram metamfetamin uyuşturucu maddesi ele geçirildi. Yakalanarak göz altına alınan 2 şüpheli için tutuklama kararı çıkarıldı. Denizli il jandarma komutanlığınca, emniyet ve asayişin sağlanmasına yönelik suç ve suçlularla mücadeleye aralıksız olarak devam ediyor.