Burun Estetiğine Karar Vermeden Önce Bilinmesi Gerekenleri Anlattı Burun Estetiğine Karar Vermeden Önce Bilinmesi Gerekenleri Anlattı

Op. Dr. Tuğrul ÇelebiLiposuction, hastane ortamında  plastik cerrahi uzmanı tarafından ameliyathanede genel ya da lokal anestezi altında uygulanan yağ alma operasyonudur. Liposuction operasyonlarında biz kliniğimizde güç destekli liposuction cihazı kullanıyoruz, bu cihazla gıdı bölgesinden bacak bölgelerine kadar, hemen hemen her yerde liposuction işlemi yapılıyor.” dedi.

Genital estetik cinsel yaşantıyı iyileştiriyor Genital estetik cinsel yaşantıyı iyileştiriyor

Uzman Doktor Liposuction İşleminin Zayıflama Yöntemi Olmadığını Önemle Vurguladı

Liposuction işleminin zayıflama yöntemi olmadığının diyet ya da spora alternatif yöntem olmadığının altını çizen Op. Dr. Tuğrul Çelebi  “Liposuctionda  hasta tercihini doğru yapmak gerekir obez hastalarda liposuctionı  önermiyorum doğru hastalarda yani ideal kiloya yakın hastalarda çok güzel sonuçlar alıyoruz. Liposuction yaptığımız miktara göre aynı gün taburcu olabilir ya da en fazla bir gece kalabilirler. İşlem sonrasında 1 hafta istirahat dönemi olur, 1 hafta sonrasında hasta normal hayatına dönebilir. 1 ay da ortalama korseli dönemi olur ve çoğu zaman ağrı kesici bile kullanmaya gerek duyulmaz.” cümlelerini bitirdi.