Tavas Devlet Hastanesi'ne yeni kadın doğum uzmanı geldi. Tavas halkının ihtiyaçları doğrultusunda yapılan atama ile birlikte Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Gülşah Çetindarı Demirci hastanedeki görevine başladı. Alo 182 veya mhrs.gov.tr 'den randevu alınabilir.

Gülşah Çetindarı Kimdir?

Orman yangını mağduru Çal'da zarar tespit çalışması başladı Orman yangını mağduru Çal'da zarar tespit çalışması başladı

1991 yılında Antalya'da dünyaya gelen Gülşah Çetindarı Demirci lise eğitimini Isparta Gülkent Anadolu Lisesi'nde tamamladı. 2010-2016 yılları arasında Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde Tıp eğitimimi noktalayan Demirci, 2016-2017 yılları arasında Afyon Sandıklı İlçe Toplum Sağlığı Merkezi'nde pratisyen hekim olarak görev yaptı. 2017 yılının kasım ayında Pamukkale üniversitesi Tıp Fakültesi'nde kadın hastalıkları ve doğum ihtisasına başlayan genç doktor, 2022 yılının mayıs ayında uzmanlığı aldı. 2022-2023 yılında Denizli Buldan Devlet Hastaesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yaptım. Temmuz ayı itibariyle de Tavas Devlet Hastanesi'nde yeni görevine başladı.

Tavas Devlet Hastanesi'nden Açıklama

Çetindarı'nın göreve başlamasının ardından Tavas Devlet Hastanesi tarafından sosyal medya üzerinden açıklama geldi. Açıklamada: "Tavas Devlet Hastanesi'ne atanan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Gülşah Çetindarı Demirci hastanemizdeki görevine başlamıştır. Randevu için Alo 182 veya mhrs.gov.tr den başvurabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz." ifadelerine yer verildi.

madiba lale dörtışık denizli özel sağlık hastanesi kadın doğum doktorları tavaslılar tavasın efeleri yarengümeliler özel sağlık kadın doğum doktorları özel sağlık hastanesi kadın doğum doktorları mhrs nedir sağlıkta şiddet doğum kontrol hapı cyclo progynova ne işe yarar cilt altı doğum kontrol implantı fiyatları doğum kontrol hapı ile adet geciktirme viagra

Editör: Denizli Güncel Sağlık